Dobrý den, 
jmenuji se Radomír Prus a narodil jsem se 20. května 1978 v Karviné. Několik generací mé rodiny zde žije dlouhých 150 let. Dům s číslem popisným 1 postavil na známém karvinském Fryštátském náměstí můj pradědeček. Tento region je mi velmi blízký. Často cestuji a znám mnoho nádherných míst k životu, ale svému rodnému městu zůstávám celý život věrný. Věřím, že má potenciál a zaslouží si pozornost. Nejsme černou dírou naší země a ani zapomenutým regionem. Chci kandidovat do Senátu jako nezávislý, úspěšný podnikatel, bez politické příslušnosti, který žádá změnu pro nás pro všechny! 

S jakým heslem vstupuji do volebního klání? 

Heslo ENERGIE PRO NÁŠ REGION definuje můj jednoznačný postoj. Chci využít stávající zlomové období, kdy se Karvinsko loučí s hornictvím, a provést jeho kompletní přeměnu opírající se o moderní  hi-tech a špičkový nanoprůmysl, který může regionu přinést další desetiletí prosperity. Během podnikání se mi podařilo získat přes 2,5 miliardy korun investic právě do tohoto regionu. Jsem přesvědčen, že je potřeba mít v Senátu reprezentanta, který nikdy nezapomene na svůj rodný kraj a dokáže sem přitáhnout peníze, ale i zajímavé zakázky zaměřené na rozvoj a růst. Jen ekonomicky stabilní region může zabránit odlivu mladých lidí.

Co ovlivnilo moje rozhodnutí vstoupit do politiky? 

Stávající situace je neudržitelná a země v krizových situacích potřebuje silné a odvážné lidi, kteří už v životě něco dokázali, umí vytvořit profesionální tým a společně prosadit potřebné změny zlepšující život nás všech. Bez osobností s nezbytnou odborností i pevnými zásadami, Česká republika nemůže pokračovat v ekonomickém, humanitárním i sociálním růstu. 

  • Lidé jsou rodina, ta vytváří hodnoty, které formují stát.

  • Stát má chránit své občany a ctít jejich svobodu.

  • Podpora mladých s motivací pro život v České republice.

  • Rozumný důchodový systém nevyvolávající obavu z existence.

Děkuji Vám za projevenou důvěru. 
 

2.-3. října 2020. 

Volby do Senátu 2020

Transparentní účet nezávislého kandidáta: 
https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2201812805